Członkowie

licencjonowani psychoanalitycy
  • Dawid Bieńkowski

    Warszawa-Stara Ochota tel 22 828 78 28 email bienkowskidawid@wp.pl

  • Edyta Biernacka

    pracuje również w języku angielskim / works also in English

    Kraków-Kazimierz tel 502 061 76312 430 56 09 email ebiernacka@poczta.onet.pl

  • Alicja Bobowska

    także psychoanalityk szkoleniowy

    Warszawa-Górny Mokotów, kontakt przez sekretariat PTPa

  • Elżbieta Bohomolec

    także psychoanalityk szkoleniowy

    Warszawa-Śródmieście tel 605 839 69422 621 43 63 email emboh@poczta.onet.pl

  • Jacek Budejko

    Warszawa-Powiśle tel 501 732 14222 629 64 38 email jbudejko@wp.pl

  • Zofia Czepulonis-Panasiuk

    także psychoanalityk dzieci i młodzieży

    Warszawa-Powiśle tel 600 955 14422 629 64 38 email zpanasiuk@wp.pl

  • Anna Czownicka

    także psychoanalityk szkoleniowypsychoanalityk dzieci i młodzieży

    Warszawa-Saska Kępa tel 22 617 63 55 email czownicka@poczta.onet.pl

  • Piotr Dworczyk

    Warszawa-Saska Kępa tel 602 713 789 email piotr_dworczyk@wp.pl

  • Ewa Głód

    Komorów k. Warszawy tel 606 497 864 email ewaglo2@poczta.onet.pl

  • Milena Gracka-Tomaszewska

    także psychoanalityk dzieci i młodzieży

    Warszawa-Ursus tel 608 796 905

  • Wojtek Hańbowski

    także psychoanalityk szkoleniowypsychoanalityk dzieci i młodzieży

    Warszawa-Mokotów email whanbowski@wp.pl

  • Alicja Jadczuk-Wyrzykowska

    Warszawa tel 504 135 554

  • Marek Jasiński

    Warszawa-Powiśle tel 22 629 64 38 email marek.jasinski@upcpoczta.pl

  • Magdalena Jusińska

    Warszawa-Śródmieście tel 505 735 252

  • Marzena Kaim

    także psychoanalityk szkoleniowypsychoanalityk dzieci i młodzieży

    Warszawa-Mokotów tel 693 837 573 email marzena.kaim@wp.pl

  • Dorota Kaja

    Warszawa-Mokotów tel 501 248 079 email d.kaja@wp.pl

  • Barbara Kapełuś

    Warszawa-Bielany tel 601 284 878

  • Grzegorz Korziuk

    Poznań tel 501 303 059

  • Zbigniew Kossowski

    także psychoanalityk szkoleniowypsychoanalityk dzieci i młodzieży

    Warszawa-Stara Ochota tel 22 822 44 43

  • Bogdan Kubiak

    Warszawa-Ursynów Natolin tel 696 415 986 email b.kubiak@chello.pl

  • Tomasz Kudelski

    także psychoanalityk szkoleniowypracuje również w języku angielskim / works also in English

    Warszawa-Dolny Mokotów tel 609 734 660 email tomasz.kudelski@poczta.onet.pl

  • Anna Kulesza-Jaworska

    Warszawa-Ursynów tel 604 777 557 email akulesza1@o2.pl

  • Anna Kwaśniewska-Bieniak

    Warszawa-Praga Południe tel 605 657 36222 612 36 44 email anab@wp.pl

  • Agnieszka Leźnicka-Łoś

    Warszawa-Powiśle tel 660 418 77722 622 92 43 email agnieszkaleznicka@gmail.com

  • Krystyna Łukasiak

    Warszawa-Dolny Mokotów tel 22 851 39 25 email klukasiak@op.pl

  • Agnieszka Łypacewicz

    Warszawa-Górny Mokotów oraz Podkowa Leśna tel 609 652 296

  • Beata Maciejewska-Sobczak

    Warszawa-Śródmieście tel 501 126 62222 621 59 03

  • Agnieszka Makowiecka-Pastusiak

    także psychoanalityk szkoleniowy

    Warszawa-Stara Ochota tel 501 122 556 email ag.makowiecka@gmail.com

  • Anna Mikos

    Grodzisk Mazowiecki tel 604 314 617

  • Ewa Modzelewska-Kossowska

    także psychoanalityk szkoleniowypsychoanalityk dzieci i młodzieżypracuje też po francusku i rosyjsku/ travaille également en français/ работает тоже на русском языке

    Warszawa-Stara Ochota tel 600 916 099 email ewamodzelewska@op.pl

  • Maciej Musiał

    także tymczasowy psychoanalityk szkoleniowy

    Sopot tel 602 251 79158 551 01 35 email musial_opptrojmiasto@wp.pl

  • Agnieszka Myśliwiec-Ferduła

    także psychoanalityk szkoleniowy

    Warszawa-Górny Mokotów tel 501 129 063 email agnieszkamf@ferdula.pl

  • Iwona Nidecka-Bator

    także psychoanalityk szkoleniowy

    Warszawa-Stara Ochota tel 606 486 407

  • Małgorzata Ojrzyńska

    także psychoanalityk szkoleniowy

    Grodzisk Mazowiecki tel 600 239 18822 755 50 40 email malojrz@poczta.onet.pl

  • Iwona Olechowska

    także psychoanalityk szkoleniowy

    Warszawa-Wilanów tel 600 110 521 email iwona.olechowska@wp.pl

  • Ewa Paszkiewicz

    Warszawa-Ochota tel 503 852 223

  • Athanasia Perdiki-Tomkowicz

    pracuje również w języku greckim / δουλεύει επίσης στην ελληνική γλώσσα

    Warszawa-Górny Mokotów tel 608 434 636 email aperdiki@gmail.com

  • Aleksandra Pilinow

    także psychoanalityk szkoleniowy

    Warszawa-Ursynów tel 602 526 578 email olga@rubikon.pl

  • Kinga Prochownik

    Warszawa-Saska Kępa tel 604 094 928

  • Bartosz M. Puk

    pracuje również w języku angielskim / works also in English

    Kraków-Salwator tel 501 488 775 email bartpuk@yahoo.com

  • Beata Romańska

    także tymczasowy psychoanalityk szkoleniowy

    Gdańsk tel 604 791 610 email bromanska@wp.pl

  • Ewa Saciłowska-Gąsior

    Warszawa-Śródmieście tel 607 166 13722 825 49 43 email ewa@zyrafka.pl

  • Małgorzata Sadowska

    Warszawa-Górny Mokotów tel 501 123 094

  • Robert Sadowski

    Warszawa-Górny Mokotów tel 501 712 066 email robertsadowski@post.pl

  • Katarzyna Schier

    także psychoanalityk szkoleniowypsychoanalityk dzieci i młodzieży

    Warszawa-Centrum tel 22 624 60 05 email kschier@wp.pl

  • Dorota Sierpińska

    Warszawa tel 601 097 62422 864 93 11

  • Wojciech Sobański

    także psychoanalityk szkoleniowy

    Warszawa tel 606 200 413 email wojteksobanski@go2.pl

  • Ewa Sobczak

    pracuje również w języku rosyjskim / работает тоже на русском языке

    Opole tel 600 051 955 email sobczak.ewa@gmail.com

  • Krzysztof Srebrny

    Sulejówek k. Warszawy tel 502 391 575 email gabinet@krzysztofsrebrny.pl

  • Zuzanna Stadnicka-Dmitriew

    pracuje również w języku francuskim / travaille également en français

    Owczarnia-Podkowa Leśna tel 501 285 672 email zuzanna.stadnicka@ewolucja.pl

  • Anna Szypusińska

    Warszawa tel 509 417 33922 813 61 52 email annaszyp@list.pl

  • Wiesława Walecka

    także psychoanalityk szkoleniowy

    Warszawa tel 22 641 00 57 email wies89x@kki.net.pl

  • Katarzyna Walewska

    także psychoanalityk szkoleniowypsychoanalityk dzieci i młodzieżypracuje również w języku francuskim / travaille également en français

    Warszawa-Bielany tel 602 501 790

  • Marcin Wiśniewski

    Warszawa-Grochów tel 605 539 430 email marcwis@poczta.onet.pl

  • Ewa Wojciechowska

    także psychoanalityk szkoleniowypsychoanalityk dzieci i młodzieży

    Warszawa tel 22 659 00 72 email e_wojciecho@poczta.onet.pl

  • Grażyna Zajder

    Sopot tel 603 447 744 email grazyna.zajder@icloud.com

  • Dorota Zalewska

    Komorów-Pęcice Małe tel 502 512 088 email satsang@life.pl

  • Justyna Zalewska

    także psychoanalityk szkoleniowy

    Gdynia tel 602 795 965 email justynazal3@wp.pl

  • Małgorzata Zdżalik-Weimann

    Warszawa-Śródmieście oraz Wrzosów k. Radomia tel 502 683 606

Kandydaci

psychoterapeuci szkolący się w psychoanalizie
  • Monika Barwińska

    Warszawa-Saska Kępa tel 505 439 983 email monikabarwinska@icloud.com

  • Karolina Bertrand

    Gdynia tel 660 782 120 email karolina-bertrand@wp.pl

  • Kinga Bojarska-Zielińska

    Warszawa-Śródmieście tel 605 608 90022 621 59 03 email kinga.bojarska@gmail.com

  • Anna Dworczyk-Dreszer

    Warszawa-Żoliborz tel 606 956 491 email adreszer@poczta.onet.pl

  • Izabela Falkowska

    Gdańsk tel 501 413 139 email izabelafalkowska@wp.pl

  • Marek Gajowy

    pracuje też po angielsku i francusku/ works also in English/ travaille également en français

    Warszawa-Mokotów tel 502 319 661 email mgajowy@gabine-ty.pl

  • Michał Gąsior

    pracuje również w języku francuskim / travaille également en français

    Warszawa-Śródmieście tel 609 220 239

  • Anna Gąsiorowska-Krawczyk

    Poznań tel 608 451 931 email annakrawczyk@opmp.pl

  • Krystyna Geller

    pracuje również w języku rosyjskim / работает тоже на русском языке

    Warszawa-Śródmieście tel 504 780 997 email krystyna_geller@gazeta.pl

  • Marta Kamińska

    Wrocław tel 501 988 439

  • Paulina Lelujka

    Warszawa-Śródmieście tel 603 056 558 email p.lelujka@gmail.com

  • Jolanta Łagodzińska

    Warszawa-Stara Ochota tel 601 979 136 email jolantalagodzinska@gmail.com

  • Miłosz Łazarczyk

    Warszawa-Śródmieście tel 696 468 798 email miloszlazarczyk@icloud.com

  • Anna Mączyńska-Adamczyk

    Warszawa-Żoliborz tel 600 881 71322 839 87 26 email amaczynska@poczta.onet.pl

  • Jacek Mądry

    pracuje również w języku angielskim / works also in English

    0 tel 696 264 530 email jacekmadry@yachoo.pl

  • Rafał Milewski

    pracuje również w języku angielskim / works also in English

    Warszawa-Żoliborz tel 607 149 513 email gabinet@gabinet-psychoterapii.waw.pl

  • Małgorzata Moczulska

    Gorzów Wielkopolski tel 504 103 100 email malgorzata@moczulski.pl

  • Marzena Pasek

    Warszawa tel 501 22 47 37 email marzenapasek@wp.pl

  • Justyna Pawłowska

    Warszawa-Mokotów tel 502 591 755 email justyna.pawlowska@gmail.com

  • Katarzyna Procenko-Słaboszowska

    Gdańsk-Wrzeszcz tel 600 252 660 email katarzynaslaboszowska@wp.pl

  • Michał Rożko

    Wrocław tel 693 509 806 email michal_rozko@o2.pl

  • Agnieszka Rudzka

    Warszawa-Dolny Mokotów tel 601 354 219 email agnarudzka@gmail.com

  • Kinga Maria Sochocka

    Warszawa-Śródmieście tel 698 829 513

  • Hanna Stanek-Gajowniczek

    Warszawa-Wola tel 608 306 818 email hanna.stanek@gazeta.pl

  • Magdalena Stawicka

    Płock tel 601 708 310 email magdastawicka@onet.pl

  • Małgorzata Tartas

    Gdańsk tel 608 043 379 email mtartas@gumed.edu.pl

  • Monika Turno

    Warszawa-Śródmieście tel 601 630 666 email monika@turno.pl

  • Monika Turowska

    Warszawa-Dolny Mokotów tel 604 106 905 email monika.turowska10@wp.pl

  • Tomasz Tuszewski

    Warszawa-Śródmieście tel 501 345 031 email totusze@vp.pl

  • Marzena Urban

    Kraków tel 501 429 878 email marzenaurban@poczta.fm

  • Dorota Żuk-Januszko

    Warszawa-Dolny Mokotów tel 605 408 148 email zukjanuszko@gmail.com